KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17066336

nr 1706 6336

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Blandteknik, Signerad, Käringön, 49x63 cm, yttermått inklusive ram: 63x77

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

måndag 2 juni 2025
kl 18:40:02

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström