KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14808468
nr 1480 8468
Gunnar Gauffin
(1940-2022), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Gunnar Gauffin, svensk bildkonstnär född 1940, död 2022.
Utrop:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:44:04
Gunnar Gauffin
Läs mer om Gunnar Gauffin