KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8023122
nr 802 3122
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Blandteknik, Gudrun Kellerman (f. 1943), figurscen, signerad-1998, 49x39
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:32:31
17/1 22:21:39
18/1 11:23:09
150 kr