KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11587279
nr 1158 7279
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, "Vårflicka". Monogramsignerad, utförd på papper, 100x56 cm
Kondition: ej ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 januari 2018
kl 19:46:53
29/1 19:41:53
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning