KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8146093
nr 814 6093
Ernst Söderberg
(1889-1967), Sverige
Blandteknik, Ernst Söderberg (1889-1967), hamnmotiv, signerad, -28, motivets mått: 45x53
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:12:26
15/3 19:28:23
Ernst Söderberg
Läs mer om Ernst Söderberg