KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14908052
nr 1490 8052
Blandteknik
Einar Nilsson, "Rop och viskningar". Signerad, blandteknik, bm19x13 cm, yttermått inklusive ram: 37x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:13:37
12/9 22:09:41
100 kr
19/9 19:59:51