KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14203007
nr 1420 3007
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
Blandteknik, "Taste like vacation". Signerad 2021. Akryl/epoxy, 20x20cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:24:54
21/9 13:01:37
150 kr
23/9 21:47:56
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya