KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14277011
nr 1427 7011
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
Blandteknik, "Milk and strawberries". Signerad. Mixed media akryl/epoxy, 20x20cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:28:11
25/10 18:21:03
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya