KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9546594
nr 954 6594
Blandteknik
Corin Haram, "Pyramide", signerad. -96, 10x12
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 april 2015
kl 20:53:20
12/4 20:29:00
150 kr
13/4 20:48:20