KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12741397
nr 1274 1397
Blandteknik
Claude Georges, Abstrakt Landskap, utställd FFBK. Signerad, daterad -57, ca 64x49 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:51:11
300 kr
350 kr