KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16715102
nr 1671 5102
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Flicka. Signerad. Blandteknik på pannå, 24x16 cm, yttermått inklusive ram: 39x33 cm
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:23:05
23/12 18:10:20
100 kr
6/1 11:24:53
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen