KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16066074

nr 1606 6074

Blandteknik

Bo Trankell (1942-2013), Sverige. Signerad, fiskare, 24x31 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 18 mars 2024
kl 19:10:40