KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9873404

nr 987 3404

Blandteknik

Bo Lindtrup, Stockholmsmotiv, signerad, -84, motivet: 40x33

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 20:26:02