KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14519045

nr 1451 9045

Bo E Lundquist

(f. 1937), Sverige

Signerad, blandteknik, daterad 98, yttermått inklusive ram: 101x71cm

Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 februari 2022
kl 18:14:05

Bo E Lundquist

Läs mer om Bo E Lundquist