KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11811580
nr 1181 1580
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Blandteknik, Flygande tärna, signerad, -88, ramens innermått: 110x125
måndag 7 maj 2018
kl 20:04:23
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth