KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15385454
nr 1538 5454
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, blandteknik, samtal vid en kakelugn, 24x15 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 c
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:46:45
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström