KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14752030

nr 1475 2030

Annika Eriksson

(f. 1956), Sverige

Signerad, daterad -84. Blandteknik, 35x43 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm

Annika Eriksson, svensk konstnär född i Malmö 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 juni 2022
kl 19:10:50

  • Tema
  • 20 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Annika Eriksson

Läs mer om Annika Eriksson