KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16196174
nr 1619 6174
Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 26x16 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:09:01
8/5 00:09:53
13/5 19:10:54