MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15053363

nr 1505 3363

MIRROR

contemporary production, antikbehandlad, 64x74 cm, smärre slitage och skador.

nutida, antikbehandlad, 64x74 cm

Condition: smärre slitage och skador

Monday November 28 2022
at 18:31:04