KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrmålning 5943328

nr 594 3328

Miniatyrmålning

Akvarell, 1800-tal, Ram med beninläggningar, 14 x 10

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 17 augusti 2009