KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Karta 14776178
nr 1477 6178
Karta
+ blyglasfönster, "Westermanland & Västmanlandsvapnet", bland annat 1800-tal, yttermått inklusive ram: 29x23 & 68x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:39:23
27/6 12:59:09
Karta
nr 1477 6178
Karta
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 4 juli 2022 |
| 27/6 12:59:09 | 1 | Vinnande bud |