MÖBLER / Skåp & hyllor / Tidningshylla 11039117
nr 1103 9117
Tidningshylla
Jonas Bohlin (f. 1953), Källemo, "Zink", trä och betong, höjd: 155 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 april 2017
kl 19:36:03
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr