MÖBLER / Skåp & hyllor / Tidningshylla 11039117

nr 1103 9117

Tidningshylla

Jonas Bohlin (f. 1953), Källemo, "Zink", trä och betong, höjd: 155 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 april 2017
kl 19:36:03