ART / Lithographs / Litographs 14449346
nr 1444 9346
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Wolfgang Gäfgen (b. 1936), Germany. Parti 5 st lösa blad. Signed, numbered 14/50, 15/50, 17/50, 18/50, 19/50, oramade löst blad, 70x100 cm,
LITOGRAPHS, Parti 5 st lösa blad. Signerad, numrerad 14/50,15/50,17/50,18/50,19/50, oramade löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, German painter born 1936.
SEK 100
Wednesday February 16 2022
at 04:27:22