ART / Lithographs / Litographs 15033107
nr 1503 3107
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
3 pcs. Stig Fyring (1934-2015), Sweden. Signerade och numrerade. Image dimensions: ca 17x24 - 24x36 cm,
LITOGRAPHS, 3 st. Signerade och numrerade. Bildmått: ca 17x24 - 24x36 cm
Stig Fyring, Swedish painter, born 1934, dead 2015.
800
SEK 500
Monday November 21 2022
at 18:22:17
21/11 18:17:17