ART / Lithographs / Litographs 15054406
nr 1505 4406
LITOGRAPHS
2 pcs, France, Winter/Summer, outer dimensions including frame: 71x56, damaged.
2 st, Frankrike, Winter/Summer, färglitografi, yttermått inklusive ram: 71x56 cm. Ej signerad
Condition: skadad
800
Monday November 28 2022
at 20:15:27