Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Litografier 10379287



*

nr 1037 9287


Litografier

2 st. Frankrike, motivet: 33x23


Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 maj 2016
kl 20:47:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/5 17:58:26 1      100 kr
12/5 21:48:59 2      200 kr
15/5 22:28:16 3      350 kr
15/5 23:18:31 1      300 kr
15/5 23:18:31 3      350 kr (Budbetjänt)
16/5 19:48:04 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr