KONST / Litografier / Litografier 12257182
nr 1225 7182
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Litografier, 2 st, Signerade. Motivet: 27x28 & 44x38 cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
500 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:59:40