KONST / Litografier / Litografier 13027053
nr 1302 7053
Litografier
6 st. Motiv från Djurgården. Stockholm, Billmark, Motivet: 14x21 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:43:37
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm