KONST / Litografier / Färglitografier 13856216
nr 1385 6216
Tatiana Kotliarova
(f. 1959)
Färglitografier, 2 st, Tatiana Kotliarova (f. 1959), Signerad, numrerad 20/50. Motivet: 27x35cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:35:09
19/3 05:47:22
21/3 05:08:37