KONST / Litografier / Färglitografier 12453099
nr 1245 3099
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Färglitografier, 10 st, Signerad, daterad 1966, numrerad 20/225. Lösa blad i mapp, bladets mått: 67x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:09:05
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr