KONST / Litografier / Färglitografier 11587117
nr 1158 7117
Färglitografier
2 st, signerad, 58/60, -75, Huvudlösa militärer, ramens innermått: 58x40
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 januari 2018
kl 20:15:22
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)