KONST / Litografier / Färglitografier 15143132
nr 1514 3132
Färglitografier
7 st, militära motiv. Ej signerade. Yttermått inklusive ram: 43x32 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:09:53
24/12 11:41:58
9/1 18:48:18