ART / Lithographs / Litographs in colors 11244420
nr 1124 4420
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
2 pcs, Lars Norrman (1915-1979), Flickor i bastun, sheet: 65x102, damaged, Tryckt sign. .
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Lars Norrman (1915-1979), Flickor i bastun, bladets mått: 65x102
Condition: skadad, Tryckt sign.
Lars Norrman, born 1915, dead 1979, Swedish painter, and draughtsman.
800
SEK 1000
Monday August 21 2017
at 20:10:50
100 kr
700 kr
350 kr
400 kr (Robot)
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr
Lars Norrman
Read more about Lars Norrman