KONST / Litografier / Färglitografier 16606100
nr 1660 6100
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografier, 2 st, Interiörer. Signerad, numrerad Pt, yttermått inklusive ram: 76x90 ca
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:08:13
25/11 19:45:44
300 kr
25/11 20:03:08
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås