ART / Lithographs / Litographs in colors 17388496
nr 1738 8496
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs, Bo Lindwall, son, 12/50, 38/50, Igelkott och Räv, outer dimensions including frame: 50x56, 60x68,
2 st, Bo Lindwall. Signerade, numrerade 12/50 respektive 38/50, Igelkott och Räv, färglitografi, yttermått inklusive ram: 50x56,60x68 cm. Signerad
800
SEK 500
Monday November 10 2025
at 20:14:55
10/11 20:07:32