KONST / Litografier / Färglitografier 17474175
nr 1747 4175
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 5 st, Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 70x55 ca, oramade lösa blad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:10:47
7/12 23:33:33
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström