KONST / Litografier / Färglitografier 13658274
nr 1365 8274
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 3 st, Skutor. Signerad, numrerad 113/260,112/280 respektive 2/280, oramat löst blad. Bladets mått: 80x59 respektive 63x87 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:05:45
4/12 21:23:00