KONST / Litografier / Färglitografier 13139288
nr 1313 9288
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografier, En mapp, 3 st, Lizzie Lundberg, Marianne Degerman. Signerad, numrerad 56/260,24x17 till 35x47cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 21:02:03
16/3 20:57:03
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson