KONST / Litografier / Färglitografier 13149286
nr 1314 9286
Färglitografier
En mapp, 3 st, Anne Christine Lindvall-Nordberg, Roland Ljungberg & Bigitta Nehrman. Signerad, numrerad 207/240. Motivet: 38x30,33x25,19x17,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:23:03
18/3 19:12:12