ART / Lithographs / Litograph 7964505
nr 796 4505
LITOGRAPH (F)
Wennström, 1/290, signed, subject size: 30x22,
Wennström, 1/290, signerad, motivets mått: 30x22
800
SEK 150
Monday December 10 2012
at 19:17:43
4/12 16:28:14
100 kr
10/12 15:35:24