KONST / Litografier / Litografi 8347167
nr 834 7167
Litografi
Oidentifierad konstnär, "Watch your step", signerad, 25/100, motivets mått: 56x72
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2013
kl 20:21:13
13/6 23:49:42