KONST / Litografier / Litografi 8271430

nr 827 1430

Litografi

Oidentifierad konstnär, kontretisism, signerad-58, motivets mått: 84x66

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 maj 2013
kl 19:12:57

18/5 22:10:07 1      100 kr
19/5 20:01:16 2      Vinnande bud