ART / Lithographs / Litograph 16778132
nr 1677 8132
LITOGRAPH
Theopile Steinlen. Signerad i tryck 1915, numrerad, 246/400, "La Glorie". Image dimensions: 31x41 cm, outer dimensions including frame: 41x52 cm,
Theopile Steinlen. Signerad i tryck 1915, numrerad, 246/400, "La Glorie". Bildmått: 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm
SEK 100
Monday February 3 2025
at 19:49:21
31/1 22:50:03