KONST / Litografier / Litografi 16306274
nr 1630 6274
Litografi
1800-tal, "Utsigt af Stockholm". Bildmått: 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm. Ej signerad
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:27:32
350 kr