ART / Lithographs / Litograph 16416134
nr 1641 6134
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Signed, "Fiskö, Åland". Signed, numbered 2/10, unframed, sheet: 15, 5x19,
LITOGRAPH, Signerad, "Fiskö, Åland". Signerad, numrerad 2/10, oramat löst blad, bladets mått: 15,5x19 cm
SEK 100
Monday September 9 2024
at 18:10:15
9/9 11:24:39
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson