KONST / Litografier / Litografi 15597027
nr 1559 7027
Litografi
Picasso, ej signerad, Numrerad, 532/2000, Europa & tjuren. Bildmått: 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 18:42:38
1.500 kr