KONST / Litografier / Litografi 13967496
nr 1396 7496
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Litografi, 26x32, yttermått inklusive ram: 31x41 cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:09:54
6/5 13:09:21
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd