ART / Lithographs / Litograph 7438417
nr 743 8417
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Olle Olsson Hagalund (1904-1972), Odenplan, signature and date, subject size: 40x46,
LITOGRAPH (F), Olle Olsson Hagalund (1904-1972), Odenplan, signerad och daterad, motivets mått: 40x46
Olle Olsson Hagalund, born 1904, dead 1972, Swedish painter.
1000
SEK 1200
Monday February 27 2012
at 19:42:14
1.100 kr
750 kr
850 kr
950 kr
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik
Olle Olsson Hagalund
Read more about Olle Olsson Hagalund