KONST / Litografier / Litografi 10638032
nr 1063 8032
Litografi
Manuel Robbe, Ostronplockerskor, motivet: 44x59
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:28:11
100 kr
200 kr
17 okt