ART / Lithographs / Litograph 7542076
nr 754 2076
Lennart Mörk
(1932-2007), Sverige
Lennart Mörk (1932-2007), composition, subject size: 37 x 53, 180/200,
LITOGRAPH (F), Lennart Mörk (1932-2007), Komposition, motivets mått: 37 x 53, 180/200
Lennart Mörk, Swedish painter, born 1932, dead 2007.
300
SEK 100
Monday April 23 2012
at 19:30:00
Lennart Mörk
nr 754 2076
Lennart Mörk
(1932-2007), Sverige
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 100 |
Monday April 23 2012 |